Lelki Egészségért Pszi Egyesület

Adószám: 18436147-1-05

1 %

Szeretettel köszönjük, hogy adója 1 %-ának felajánlásával támogatta az elmúlt évben egyesületünk egészségmegőrző programjait, felvilágosító előadásainkat, hogy minél hatásosabban tudjunk segítséget nyújtani az emberi fájdalmak és szenvedések csökkentésére, és megszüntetésére, valamint, hogy az egészségükben megrendültek visszanyerjék testi-lelki-szellemi egészségüket. Kérjük ebben az adóévben is támogasson bennünket adója 1 %-ával, melyet előre is köszönünk.

> Jobb kattintás, majd Cél mentése más néven... A "Rendelkező nyilatkozat a befizetett adó egy százalékáról" nyomtatvány letölthető innen (PDF)

Bankszámlaszám:

Budapest Bank: 10101274 - 06359700 - 01003000

[Fõoldal]  |   Egy iskola és egy civil szervezet története  |   Lelki Egészségért Iskola
  Egyesületi programok  |   Szolgáltatások  |   1 %  |   Mecénást keresünk
Elérhetõségeink  |   Impresszum

Az oldalak megtekintéséhez Internet Exploler 5 vagy újabb IE5+  Netscape 6 v. újabb böngésző NS6+  Macromedia Flash 7 lejátszó v. újabb Flash7+ [ Hang [ a Háttérzenéhez ] ] szükséges.